Strona główna › Fora › NBA › Aktualności › T-Mac rozważa zakończenie kariery
- Ten temat ma 8 odpowiedzi, 7 głosów, a ostatnio został zaktualizowany 12 lat, 5 miesięcy temu przez
mendhel.
-
AutorWpisy
-
2010-04-16 o 20:37 #515
OKC fan since 2009 & Portland TB
UczestnikTracy McGrady bardzo poważnie rozważa zakończenie sportowej kariery, jeśli nie wróci do pełni sił i formy sprzed kilku sezonów. „T-Mac” nie widzi siebie w przyszłym sezonie grającego tak, jak w zakończonych w czwartek rozgrywkach.
Jeśli to (powrót do pełni formy) nie nastąpi tego lata, dam sobie spokój. Jeśli zacznę ćwiczyć podczas offseasonu i nie zobaczę, że jestem coraz lepszy, to nie widzę siebie w przyszłym sezonie grającego tak jak teraz. To raczej się nie wydarzy. – powiedział Tracy McGrady.
Popularny „T-Mac” nie ukrywa że jest przygnębiony wypowiedzią trenera Mike’a D’Antoniego (sprzed dwóch tygodni) gdzie zasugerował, że po sezonie drogi „T-Maca” i Knicks się rozejdą.
Wiecie co, po tym jak zdałem sobie sprawę, że pozostało mi jeszcze trochę paliwa w baku, rozegrałem kilka dobrych meczów, ale głównie starałem się nie zrobić sobie krzywdy. Tego lata mam zamiar popracować nad sobą. Czuję się pewny siebie i nie mam zamiaru się niczym usprawiedliwiać (w razie porażki). – dodał.
Tracy McGrady trafił do Nowego Jorku w trójstronnej wymianie z Houston Rockets i Sacramento Kings. W sezonie zasadniczym rozegrał łącznie 30 meczów (6 w Rockets i 24 w Knicks), w których zdobywał średnio 8,2 punktu, 3,3 asysty, 3,1 zbiórki oraz po 0.5 bloku i przechwytu w 22.4 minuty.2011-09-20 o 16:03 #13203Anonimowy
GośćDziś jest wrzesień 2011 roku i McGrady został zwolniony z Pistons.Gdyby zależało mu tylko wyłącznie na kasie,zrezygnowałby rok temu-na co takiemu milionerowi(23mln za sezon 2009/10 w Rockets) marny milion za rok…
W Pistons chciał się odbudować-co wyszło mu średnio-grał dobrze,ale jedynie wsady robił jak za dawnych lat:).
Dziś jest bezrobotny i szuka klubu.Nie zakończy kariery,bo taki świetny(co prawda w przeszłości,ale jednak) gracz nie może odejść,bez przynajmniej jednej próby wywalczenia pierścienia jako team-player w mocnym zespole.Gdzie będzie wchodził ławki,bo na startera nie mas szans.Taki gracz mógłby dawać performance z ławki i urozmaicić efektowność gry swoimi wsadami i alley -oopami:).Lubię gościa,więc mu kibicuje.
Nie będę tu spekulował do jakiego klubu trafi-pożyczę mu tylko POWODZENIA:).Może Lakers-nie mogłem się powstrzymać
.2011-09-20 o 16:52 #13205Patryk2224
UczestnikWedług mnie może trafić tylko do słabego zespołu NBA który zaryzykuje z nim umowę bądź skończy jak Iverson w Europie sezon miał dosyć słaby przy 23.4 minutach na mecz zdobywał 8 punktów przy 44% skuteczności i często miał mecz gdzie grał około 20 minut a wogóle nie zdobywał punktów tylko po kilka zbiórek i asyst więc nawet wątpie czy jakiś zespół z NBA zaryzykuje (jeśli sezon się odbędzie
)2011-09-20 o 17:07 #13206Anonimowy
GośćJoe Monster, T-Maca nie zwolniono z Pistons tylko wygasł mu kontrakt bo miał podpisany na rok. Akurat Lakers to fakt ponieważ T-Mac był zainteresowany grą w LAL rok temu i coś gadał o nich po zakończeniu sezonu.
2011-09-20 o 20:40 #13210Anonimowy
GośćSkejcik wrote:Joe Monster, T-Maca nie zwolniono z Pistons tylko wygasł mu kontrakt bo miał podpisany na rok.No przecież tak napisałem-zwolniony-BO wygasł mu kontrakt:).
Co myślicie o tym-co byście zrobili,gdybyście byli na miejscu Tracy’ego?2011-09-26 o 09:52 #13260Skejcik
UczestnikJoeMonster wrote:Co myślicie o tym-co byście zrobili,gdybyście byli na miejscu Tracy’ego?Zgodziłbym się na bycie rezerwowym i chciał walczyć o mistrzostwo
2012-10-25 o 08:29 #15907Riot.
UczestnikDokładnie tak, opcja bycia rezerwowym to dla T-Maca obecnie najlepsze wyjście, słyszałem że mówi się coś o podpisaniu kontraktu w Chinach (o ile już tego nie zrobił). T-Mac to jeden z moich pierwszych koszykarskich idoli, człowiek przez którego (a może dzięki któremu?) zarywałem noce by oglądać NBA. Szkoda byłoby gdyby nie zdobył choć jednego pierścienia.
2013-08-10 o 09:16 #16058jaysismyson
UczestnikThis is a well-known game, there are many players in the world, yes he is Guild Wars.
__________________________
GW2 Gold|Guild Wars 2 Gold|GW2 Gold Kaufen2013-09-09 o 08:30 #16065mendhel
UczestnikCzy jest już wiadomo jak potoczy się jego kariera? Ma ktoś jakieś informacje w tej sprawie?
-
AutorWpisy
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
