NBA Forum - Najlepsze polskie forum o NBA
W co lubicie grać? - Wersja do druku

+- NBA Forum - Najlepsze polskie forum o NBA (http://www.nbaforum.pl)
+-- Dział: nbaforum.pl - sprawy forumowe (/dzial-nbaforum-pl-sprawy-forumowe)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: W co lubicie grać? (/watek-w-co-lubicie-grac)

Strony: 1 2 3

W co lubicie grać? - adamm46 - 02-11-2018 15:20

Czy macie jakąś ulubioną dyscyplinę jaką kochacie oglądać, ale i uprawiać? Ja uwielbiam oglądać grę w siatkówkę, ale i sam chodzę grać parę razy w tygodniu na salę z kolegami.

RE: W co lubicie grać? - chodakowska9 - 08-11-2018 11:02

Nie lubię grać. O wiele bardziej lubię spacery. Lubię się zajmować kuchnią, ale i swoją rodziną. Na granie nie ma czasu.

RE: W co lubicie grać? - ciecko89 - 08-11-2018 14:47

A ja lubię grać na konsoli. Czasami jak zacznę grać to końca nie ma i wiele czasu poświęcam na to. Często nawet noce zarywam Smile1

RE: W co lubicie grać? - wladyslaw84 - 16-11-2018 10:46

Byłem uzależniony od gier komputerowych. Potrafiłem od popołudnia do nocy siedzieć i grać. Teraz już wiem, już zrozumiałem, że robiłem błąd. Nie miałem kolegów, a 18tki znajomych spędziłem przed komputerem. Wszystko bym oddał, aby wtedy mieć taki rozum jak teraz.

RE: W co lubicie grać? - arekmarrek - 16-11-2018 11:16

Ja uważam, że trzeba mieć głowę na karku. Jak człowiek jest inteligentny to nie wpadnie w sidła komputerów czy innych nowinek technologicznych.

RE: W co lubicie grać? - krystian81 - 20-11-2018 14:48

Nie gram. Nie lubię i nie mam czasu. Jedynie co robię to pracuję i wydaję pieniądze jakie zarobię, na siebie i swoje mieszkanie.

RE: W co lubicie grać? - nidzianski12 - 23-11-2018 13:27

Lubię grać w planszówki. Tylko i wyłącznie w planszówki. Nie lubię gier komputerowych.

RE: W co lubicie grać? - kmita61 - 26-11-2018 11:28

Moją ulubioną grą jest gra w karty. Uwielbiam gry karciane, nawet raz w tygodniu spotykamy się z kumplami na pokerka.

RE: W co lubicie grać? - xawier09 - 04-12-2018 14:31

Właśnie. Gra w karty jest bardzo fajna. Spotkałem na swojej drodze nawet idealną kobietę - też kocha grać w karty. Ja uwielbiam na kurniku grać online. Nie mam zbyt dużo czasu na spotykanie się w realu z ludźmi, ale online zawsze znajdę czas.

RE: W co lubicie grać? - baginski71 - 05-12-2018 11:31

Dużo gier mam na konsole. Żona mi w prezencie kupiła konsole, a sam sobie po wypłacie kupuje jakieś strzelanki, bądź przygodowe. Ale czas mija przy nich.